Олена Павленко взяла участь у дискусії з енергетичної безпеки в парламенті

20 вересня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь в круглому столі, присвяченому енергетичній безпеці України. Захід відбувся з ініціативи народних депутатів України, зокрема представників Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу та Комітету у закордонних справ, за участю міжнародних політиків та експертів, представників українських органів влади, компаній та експертів.   

Серед тем для обговорення під час круглого столу – майбутнє розвитку української газотранспортної системи, протидія будівництву «Північного потоку 2», реформа нафтогазового сектору.  Одним із ключових доповідачів заходу став екс-прем’єр-міністр Литовської Республіки Андрюс Кубілюс.

Виступаючи, Олена Павленко звернула увагу на визначення енергетичної безпеки, закладене в стратегічних документах США, ЄС та Міжнародного енергетичного агентства, та зміну підходів до розуміння енергетичної безпеки різних країн протягом останніх десятиліть. "Запропоновані приклади можна використати і для українського досвіду, під час напрацювання рекомендацій з посилення енергобезпеки в Україні", - підкреслила Олена Павленко. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG