Олена Павленко виступила з лекцією в Київській школі економіки

04 липня 2017

3 липня президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко виступила з лекцією для студентів літньої школи Київської школи економіки. Лекція була присвячена огляду енергетичного сектору України та реформам останніх років, а також імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ). Учасники школи – представники 10 громадських організацій з 10 країн світу, зокрема Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Грузі, Польщі, Словаччини тощо.

«В умовах, коли російська інформаційна політика поширює серед країн пострадянського простору викривлену картинку про ситуацію в Україні, дуже важливо спілкуватись із громадськими організаціями цих країн і показувати реальний стан справ і хід реформ у нашій країні. Діалог один з одним – найкращий спосіб долати російську пропаганду і допомагати громадським організаціям напрацьовувати власний порядок денний реформ у своїх країнах», зазначила Олена Паленко.

Для довідок: Літня школи Київської школи економіки створена з метою ознайомлення представників неурядових громадських організацій (НГО) з основними економічними реформами, що відбулися в Україні з 2014 року та заохотити НГО до реалізації цих реформ. Особливістю школи є те, що в якості лекторів виступають «інсайдери», представники влади, громадських активістів та міжнародних громадських організацій, які глибоко залучені до поточного процесу.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG