Олена Павленко: Україна та ЄС продовжують процес інтеграції ринків газу та електроенергії

07 травня 2019

Європейський Союз та Україна продовжать процес інтеграції ринків газу та електроенергії, оновивши Додаток 27 Угоди про Асоціацію з ЄС та ратифікувавши зміни рішенням українського парламенту. Про це йшлось на нараді під головуванням віце-прем’єрки з євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Як повідомила учасникам зустрічі Віце-прем`єр-міністр, найближчим часом Додаток, який уже погоджений європейською стороною, має бути схвалений українським урядом. Після цього документ має ратифікувати Верховна Рада.

Віце-прем`єр-міністр звернулася до учасників зустрічі з пропозицією посприяти зусиллям Уряду в цьому напрямі. «Знаю, що ви, як ніхто інший, розумієте глибину цього трансформаційного процесу. Ми вперше говоримо не просто про втілення законодавства ЄС, а і про інфраструктурну та ринкову інтеграцію, – наголосила вона, – Це реальний запобіжник незворотності нашого курсу».

 «Ми домовилися, що  допоможемо пояснити, що це за документ та як він працює. Там, де необхідно роз’яснити широкій громадськості та депутатам, чому це рішення необхідно прийняти якнайшвидше, ми будемо робити це разом», - зазначила одна з учасниць наради, президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

Довідково: Додатком 27 передбачено створення в Україні нових технічних умов, прозорих тарифів та стабільність при постачанні енергії, що призведе до підвищення якості надання енергетичних послуг в цілому.

За матеріалами прес-служби КМУ

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG