Олена Павленко приєдналася до розробки моніторингу та оцінки ЕІТІ в Україні

23 липня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до обговорення методології для моніторингу та оцінки Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (ЕІТІ). Захід проводився для членів Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) та Секретаріату ЕІТІ, за підтримки GIZ в Україні. 

 

Протягом двох днів учасники обговорення аналізували стан імплементації ЕІТІ в Україні, вплив Ініціативи на процеси та рішення у реформі видобувного сектору, та ті сфери, на яких варто сфокусуватись Багатосторонній групі протягом найближчого часу, щоб використання Ініціативи мало найкращий та найбільш ефективний вплив на реформи.

"Дуже потрібно час від часу почути всі сторони - наскільки ЕІТІ справді впливає на їхню діяльність і пріоритети. Такі обговорення дають можливість зосередити діяльність на найбільш важливих для всіх напрямках, визначити пріоритетні напрямки. Сподіваюсь, визначені нами пріоритети ще більше об'єднають зацікавлені сторони навколо Ініціативи та реформи видобутку в Україні", - підкреслила Олена Павленко.   

 

​Нагадаємо, у грудні 2017 року у рамках БГЗО було прийняте рішення започаткувати моніторинг та оцінку імплементації ЕІТІ, і для цього було створено окрему робочу підгрупу з цього питання. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG