Олена Павленко: ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити свої дані

08 липня 2016

«В Україні є компанії, які готові відкрити свою кухню та працювати чесно. А є ті, яким, вочевидь, є що приховувати. Ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити інформацію про себе», - зазначила на обговоренні в Українському кризовому медіа-центрі президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

За її словами, минулого року, під час підготовки першого звіту з Ініціативи прозорості видобувних галузей близько 41 % вітчизняних видобувних компаній не захотіли відкривати свої дані.

«Нам потрібно рухатись і долати бар’єри, з якими ми зустрілися минулого року. Для цього є відповідні законопроекти», - зазначила Олена Павленко.

Раніше повідомлялося, що Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерноїполітики та ядерної безпеки порекомендував депутатам прийняти законопроект №4840 «Про розкриття інформації у видобувних галузях» у першому читанні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG