Олена Павленко: газовий сектор України може увійти до наступного звіту Ради регуляторів

17 травня 2017

Вітчизняний газовий сектор може бути включено до наступного звіту Ради регуляторів. Про це, виступаючи на Шостому семінарі енергорегуляторів в рамках Платформи східного партнерства,  заявила президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

«НКРЕКП, «Укртрансгазу» та облгазам потрібно буде співпрацювати, щоби надати всю необхідну інформацію, оскільки її багато. Особливо це стосується інформації щодо взаємодії зі споживачами. Однак, якщо газовий сектор України буде частиною звіту Ради регуляторів, це буде ще одним аргументом на користь того, що в Україні розвинений ринок газу, а його транспортування є безпечним», - зазначила президент DiXi Group.

Семінар відбувся 16 травня в Києві. Темою виступу Олени Павленко було забезпечення якості постачання газу в Україні. В заході взяли участь голова НКРЕКП, представники ЄС в Україні та інших європейських організацій, а також - уповноважені регуляторів Вірменії, Азербайджану та Білорусі.

Для довідок: Згідно з програмою роботи Платформи східного партнерства, протягом 2012 – 2017 років Радою європейських органів регулювання енергетики (CEER) та Європейською комісією була запланована серія семінарів за участю представників регулюючих органів енергетики з країн Східного партнерства. Подібні заходи вже відбулися в Австрії, Грузії, Молдові, Великобританії та Литві.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG