Олена Павленко: дві новини для України

07 листопада 2016

Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у семінарі. Захід, організований Фондом Гайнріха Бьолля, пройшов 2-3 листопада у Відні. Семінар був присвячений обговоренню стану справ в енергетичному секторі країн Східної та Південної Європи, зокрема, в сфері захисту навколишнього середовища, відмови від використання вугілля та розвитку відновлювальних джерел енергії. Серед учасників заходу були представники регіональних офісів Фонду, а також експерти та експертки з України, Грузії, Сербії, Боснії і Герциговини, Росії, Хорватії.

У рамках візиту, учасники також зустрітись із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, обговоривши стан виконання країнами-членами їх зобов’язань в сфері навколишнього середовища. «Для України є дві новини, - прокоментувала Олена Павленко. – Одна новина – це те, що незабаром Секретаріат Енергоспівтовариства дасть оцінку оновленій версії Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок. Наприкінці жовтня міністерство енергетики відправило оновлену версію плану, де мало бути враховано всі зауваження Секретаріату. Зараз очікується відповідь Секретаріату, будемо сподіватись, що вона буде позитивною».

Друга новина, за словами Олени Павленко, ймовірність повторного відкриття провадження проти України щодо затягування з імплементацією Директиви 2001/42/ЄС про оцінку впливу на навколишнє середовище. Оскільки закон, прийнятий Верховною Радою, так і не вступив у дію, європейська сторона може відповісти повторним відкриттям провадження. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG