Олена Павленко долучилась до обговорення реформи видобутку з американським експертом

19 вересня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у зустрічі із головним науковим співробітником Центру стратегічних та міжнародних досліджень у Вашингтоні Едвардом Чоу.

Зустріч відбулася в офісі Асоціації газовидобувних компаній України. Розмова стосувалась покращення інвестиційної привабливості України та залучення міжнародних гравців у галузь. Зокрема, Едвард Чоу акцентував увагу на тому, що геологічна інформація має бути доступною для будь-кого, а також відзначив роль приватних компаній у розвитку газовидобувної індустрії.

Крім того говорили й про реформу видобувного сектору.

«В реформі видобувного сектору дуже важливо мати комплексний підхід. З одного боку має бути посилена прозорість роботи на всіх етапах: починаючи з відкриття геологічної інформації і закінчуючи видачею ліцензій та дозволів. З іншого боку має підвищуватися спроможність як органів влади, так і громад вести діалог з компаніями, спільно планувати розвиток регіону та використовувати кошти від видобувної галузі на довгострокові цілі», - поділилася своїм баченням реформ у видобувному секторі Олена Павленко. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG