Нову версію законопроекту про енергетичного регулятора вивчать в ЄС

02 листопада 2015

Фінальну версію законопроекту № 2966 про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опрацьовану народними депутатами та експертами, відправлено до Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

"Очікуємо, що долю цього документу буде вирішено 4 листопада на засіданні Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу", відзначила президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко. За її словами, цього дня з членами комітету зустрічатиметься директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач.

Він презентуватиме перед нардепами річний звіт організації про хід реформ в України та дасть оцінку оновленій версії законопроекту № 2966. "Гадаю, що це хороша нагода обговорити, що робити із законопроектом та вирішити, як рухатись далі", заявила Олена Павленко.

Нагадаємо, на початку вересня було оголошено про створення Стратегічної дорадчої групи, до якої увійшли провідні українські та міжнародні експерти та народні депутати. Група працює над вдосконаленням законопроекту № 2966 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

За час роботи групи експерти опрацювали більше 190 зауважень до законопроекту. Робота Стратегічної дорадчої групи стала можливою завдяки проекту "Сприяння створенню незалежного регулятора в Україні", що виконується DiXi Group за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG