Нові контакти і партнерства – підсумки візиту DiXi Group до США (фото)

30 травня 2019

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко, віце-президент Антон Антоненко та директор з досліджень Роман Ніцович відвідали Сполучені Штати Америки з адвокаційним візитом.

Метою поїздки було налагодження зв’язків з провідними аналітичними центрами США та вивчення їх досвіду роботи – зокрема, в частині проведення спільних досліджень у сфері енергетичної безпеки. Крім того, представники DiXi Group ознайомили американських колег та потенційних партнерів із продуктами, підготовленими експертами аналітичного центру.

В рамках поїздки експерти DiXi Group презентували аналітичні продукти – серед яких Індекс прозорості енергетики, мобільний додаток «Енергетика онлайн» та онлайн-карта енергосектору – у Світовому банку, центральному офісі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Національному фонді на підтримку демократії (NED), Фундаціях відкритого суспільства (OSF). Також вони мали низку зустрічей із представниками аналітичних центрів, серед яких Atlantic Council, Wilson Center, Center for European Policy Analysis (CEPA), Natural Resource Governance Institute (NRGI), Columbia Center on Sustainable Investment (CCSI).

Зустрічі також відбулися з представниками Бюро енергетичних ресурсів Держдепу США та помічниками конгресменів-членів Конгресового українського кокусу, яких було поінформовано про діяльність DiXi Group із підтримки реформ в енергетичному секторі України.

«Поїздку можна вважати успішною. Адже є плани продовжувати співпрацю з деякими аналітичними центрами по спільних заходах. Ми досягли згоди щодо партнерства DiXi Group із західними колегами в частині, яка стосується видобувного сектору. Крім того, ми домовилися, що деякі з розроблених нами інструментів можливо будуть використовувати в інших країнах», - зазначила Олена Павленко.

Додамо, що адвокаційний візит відбувся в межах гранту на організаційний розвиток за підтримки Фундацій відкритого суспільства (OSIFE).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG