НАЗК погодило антикорупційну програму Міненерго: документ включає пропозиції DiXi Group

25 жовтня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції погодило Антикорупційну програму Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на 2018-2020 року. Про це йдеться у відповідному рішенні відомства.

Зазначимо, що в розробці документу брали участь й експерти аналітичного центру DiXi Group. Представники DiXi Group внесли до таблиці оцінених корупційних ризиків в діяльності Міненерго та заходів їх усунення п'ять пропозицій.

Зокрема, експерти DiXi Group звернули увагу на відсутність зведеної інформації про всіх штатних співробітників Міненерговугілля із вказаними гіперпосиланнями на їхні електронні декларації , непрозорість діяльності Міністерства в частині оренди державного майна, яке входить до сфери управління відомства тощо.

Пропозиції аналітиків було враховано під час підготовки програми.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG