Навчання для держслужбовців із Green Deal

14 лютого 2020

Концепцію European Green Deal та впровадження нових європейських стандартів фахівцями енергосектору розглянули під час навчання, організованого DiXi Group.

Тренінг «Green Deal: особливості імплементації в ЄС та в Україні»  пройшов 14 лютого у приміщенні Клубу Кабінету міністрів України.

Для участі у заході проект DiXi Group «Київська школа енергетичної політики» запросив держслужбовців з Мінекоенерго та інших профільних установ, а також народних депутатів та їх помічників.

Більше 30 учасників на початку заняття привітала заступниця голови місії Посольства Великої Британії в Україні Хелен Фейзі.

Тренер, експерт брюссельського аналітичного центру Bruegel Георг Цахманн, розпочав студії з передумов появи ініціативи European Green Deal (Європейської Зеленої угоди), її змісту, позицій різних країн. Згодом розглянули можливі наслідки запровадження Green Deal для окремих галузей.

Також торкнулися теми майбутнього запровадження ініціативи: коли і які документи варто очікувати. У фінальній частині тренінгу обговорили можливі формати залучення України до ініціативи та схожі європейські ініціативи за участі країн-сусідів.

Під час навчання розглянули рекомендації для українського уряду та парламенту – які саме кроки є першочерговими, і чи варто ратифікувати окремі елементи ініціативи.

Тренінг був проведений DiXi Group у рамках проекту «Київська школа енергетичної політики» за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG