Результати роботи проекту USAID «Прозора енергетика» представили у Львові та Івано-Франківську

17 листопада 2018

13 листопада експерти аналітичного центру DiXi Group представили у Львові результати проекту USAID «Прозора енергетика».

Традиційно в ході регіональної презентації експерти аналітичного центру познайомили присутніх із онлайн-картою енергетичного сектору, інструментом «Подати запит», мобільним додатком «Енергетика онлайн», Індексом прозорості енергетики, онлайн-курсом з енергетики та фактщітами (інфографіками про складові тарифу на газ, електроенергію, нафтопродукти та тепло).

За словами, місцевого експерта, колишнього начальника Департаменту палива та ПЕК Львівської ОДА Михайла Мельника, фактщіти від DiXi Group сталися йому в нагоді.

«Це дуже корисно. Всі потрібні нам матеріали були в одному місці. В нас (Львівська ОДА. – Ред.) був важкий період, коли в Україні спостерігалося зростання вартості цін на пальне: ми прийняли десятки звернень від громадян, провели не одне засідання з громадськими активістами. В розмові з жителями області фактщіти нам дуже допомогли. Коли люди бачать інформацію, їм легше робити висновки», - зазначив екс-посадовець.  

Наступного дня результати проекту було представлено в Івано-Франківську, на території наукового містечка «Нова енергія».

Нагадаємо, що регіональні презентації напрацювань проекту USAID «Прозора енергетика», який реалізується аналітичним центром DiXi Group, відбулися також в Харкові, Полтаві, Сумах та Одесі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG