Нам потрібно швидко доробити законопроект з прозорості та знов голосувати за нього – експерт

23 лютого 2017

Олена Павленко, президент аналітичного центру DiXiGroup, заступник голови БГЗО під час свого виступу на другому дні конференції «EITI в Україні: як ефективно управляти ресурсами» зазначила, що провалене голосування за законопроект з прозорості – це неприємно, але це гарна можливість вдосконалити документ.

 

Розповідаючи про голосування за законопроект в парламенті, Олена Павленко зазначила: «Нам доведеться починати роботу майже з нуля. За 1,5 роки було зроблено дуже багато, а тому неприємно, що так сталося. Однак, треба зробити висновки та рухатися далі. Є сенс доробити законопроект. Тому протягом двох тижнів я пропоную всім зацікавленим сторонам надати пропозиції, яким чином можна вдосконалити документ. Всі доопрацювання мають бути завершені до 1 липня», зауважила президент DiXiGroup.

 

Вона зазначила, що в законопроекті №4840 потрібно врахувати вимоги до більш прозорого урядування на місцях: «Це те, про що днем раніше говорив голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко. Нам потрібна прозорість у використанні коштів, які надходитимуть громадам у відповідності до Закону №3038.Адже після того, як кошти залишаться на місцях, одразу виникне питання, хто цими грошима керує, і куди вони йдуть».

 

«Українська енергетика»

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG