На усіх рівнях є велика увага до деталей реформ в Україні – візит до Брюсселю

05 березня 2020

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась до робочого візиту в Бельгію, який організовував Офіс аналітичних центрів в Брюсселі 3-4 березня.

Метою візиту були зустрічі з посадовцями європейських інститутів, посольств, відомств, представниками європейських аналітичних центрів. Крім обміну думками щодо реформ у секторах, сторони також обговорювати стан співпраці України та ЄС, у тому числі перспективи після приходу нового уряду.

«Україна залишається в фокусі як європейських інституцій, так і країн-членів, - заявила за результатами поїздки Олена Павленко. – Ми не побачили «втоми» чи будь-яких інших сигналів, про які іноді кажуть у пресі. Навпаки, на всіх рівнях є велика увага до деталей реформ, які проводить Україна, і готовність підтримувати їх імплементацію надалі. Новому уряду дуже важливо зберігати тісну комунікацію з ЄС, щоб зберігати високу якість співпраці». 
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG