Монетизація субсидій. Потрібен покроковий план

29 листопада 2016

Поки немає рішення Уряду щодо моделі монетизації, отримувачі субсидій не мають мотивації ощадно використовувати енергоресурси та інвестувати в енергозбереження. В пошуку консенсусу представники  уряду, регулятора у сфері енергетики та експерти обговорили існуючі моделі. 

Під час дебатів "Моделі монетизації субсидій: час обирати" йшлося про наступні питання: яка модель монетизації є оптимальною та скільки додаткових коштів треба на монетизацію виплат; чи потрібен пілотний проект з монетизації; чому монетизація субсидій для населення не може передувати або відбуватися одночасно з переходом держави на грошові розрахунки з ТКЕ; як вдосконалити верифікацію пільговиків та яким чином виплачувати зекономлені кошти, щоб забезпечити їх оптимальне використання.

 

Учасники:

·Дмитро Вовк,  Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг

·Музиченко Віталій Володимирович, Директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України

·Яна Бугрімова, Голова Проектного офісу реформ Міністерства фінансів

·Тарас Ткачук, Аналітик DiXiGroup

·Тетяна Бойко, Координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі «ОПОРА»

·Маріанна Онуфрик, Керівник суспільних програм Інституту суспільно-економічних досліджень

 

Модератор дискусії– Роман Вибрановський, журналіст, менеджер проектів УКМЦ. 

 

Під час дебатів Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що регулятор бачить сенс і підтримує монетизацію на рівні підприємств та пропонує монетизувати залишки по субсидіях вже наприкінці поточного опалювального сезону.

 

"До кінця поточного опалювального періоду можна запровадити монетизацію заощадженої суми субсидії. Для цього є можливість залучити ресурси, і є час, щоб завершити технічно до квітня... Не пізніше, ніж до кінця грудня потрібно оголосити населенню про можливість монетизації залишків в цьому опалювальному сезоні», - сказав Д. Вовк.

 

Також він зазначив, що на монетизація субсидій має бути доповнена ухвалою плану зниження соціальних норм споживання енергоресурсів, щоб українці могли формувати план заощадження в довгостроковій перспективі. 

 

У минулому опалювальному періоді через завищені норми на рахунках домогосподарств сформувалася економія субсидії більш ніж на 10 млрд грн. Її було повернуто до бюджету, а домогосподарства залишили лише еквівалент 100 кубометрів газу, який можна використовувати в поточному опалювальному періоді.

 

Голова НКРЕКП запропонував прописати план поступового зниження соціальних норм споживання на три роки вперед, щоб люди могли реально бачити, що їх чекає, і планувати свої витрати на енергоефективні заходи для економії ресурсів.

Водночас швидка монетизація на рівні населення викликала скепсис з боку представників Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів. 

 

"Міністерство соціальної політики не бачить у найближчій перспективі можливості монетизації всіх субсидій. Це просто нереально зробити технологічно, тому що, навіть якщо спроектувати ситуацію, коли потрібно відкрити 7 млн особистих рахунків для виплати субсидії, – це може розтягнутися на півроку-рік мінімум", - сказав В. Музиченко.

 

Яна Бугрімова також наголосила на тому, що лише отримуючи субсидії грошима на руки, люди будуть економити. Однак у  Мінфіні скептично ставляться до того, що монетизація для населення в 2017 році є реалістичною.

За підсумками, експерти наголосили на необхідності розробки покрокового плану монетизації субсидій, оскільки така реформа заявлена серед пріоритетів прем'єра В. Гройсмана, а також є у порядку денному міжнародних донорів України. "Всі розуміють, що миттєва й повна монетизація субсидій неможлива. Потрібен покроковий план," - сказала Т.Бойко.

 

Нагадаємо, в рамках круглого столу "Як припинити спалювати гроші?" учасниками озвучено два варіанти монетизації: на рівні підприємств теплокомуненерго, коли їм у грошовій формі виплачуються кошти за субсидіантів, розраховані на підставі соціальних нормативів споживання, і на рівні населення, коли кожне домогосподарство отримує кошти на власний рахунок.

 

У Міністерстві соціальної політики прогнозують, що кількість сімей, які потребують отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, в опалювальному сезоні 2016-2017 років зросте до 8,5 мільйона з 5,5 млн після встановлення з 1 травня єдиної ціни на газ для всіх категорій споживачів.

 

У Міністерстві фінансів повідомили, що в 2015 році 43% рахунків за комунальні послуги покривалися субсидіями. У бюджеті минулого року було закладено 35 млрд грн на зазначені цілі, а у 2016 році ці витрати перевищать 40 млрд грн.

 

За даними Інституту суспільно-економічних досліджень,  лише 25% отримувачів субсидій є дійсно малозабезпеченими і потребують допомоги.

 

Зазначимо, що захід відбувся в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

 

Матеріал "Української енергетики"

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG