Круглий стіл «Європейські реформи в екологічному законодавстві України: бути чи не бути?»

07 грудня 2016

13 грудня о 12.30 експерти, політики та науковці обговорять процес імплементації європейських реформ в екологічному законодавстві України.

 

Дискусія складатиметься з двох частин: перша буде присвячена імплементації Директиви про захист диких птахів, друга − реалізації оновленого Національного плану скорочення викидів в Україні.

Мета першої частини круглого столу − обговорити основні завдання, що стоять перед Україною в рамках імплементації Директиви про захист диких птахів, а також визначити ключові труднощі та наслідки для економічного та соціального розвитку з цього питання. Мета другої частини заходу – презентувати оновлений Національний план скорочення викидів в Україні та обговорити шляхи його подальшої реалізації.

 

Серед учасників:

  • Микола Кузьо, заступник міністра з питань європейської інтеграції, Міністерство екології і природних ресурсів України

  • Петер Вайда, експерт з питань екології, Секретаріат Енергетичного Співтовариства

  • Ктібор Коцман, представник Відділу охорони природи, Генеральний директорат з довкілля Європейської Комісії

  • Остап Єднак, депутат ВРУ

  • Гліб Стригуненко, заступник начальника Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

  • Олена Павленко, президент, аналітичний центр DiXi Group

  • Андрій Андрусевич, старший аналітик, РАЦ “Суспільство і довкілля’’, а також представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Інституту вугільних енерготехнологій  НАН України, ДТЕК і Карпатської програми WWF.

 

Круглий стіл організовано аналітичним центром DiXi Group спільно з РАЦ «Суспільство і довкілля» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію”, а також за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

 

Для акредитації, будь ласка, заповність гугл-форму: https://goo.gl/mtHW9Q

або звертайтеся до Анастасії Єрмакової за ел. поштою: a.yermakova@dixigroup.org або тел.: +380 67 614 09 83.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG