Круглий стіл «НКРЕКП в законі. Що далі?»

29 листопада 2016

5 грудня 2016 року з 14:30 до 16:30 відбудеться круглий стіл на тему «НКРЕКП в законі. Що далі?». Захід проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великобританії.

 

Завданням круглого столу є визначити конкретні кроки усіх зацікавлених сторін (уряд, парламент, Адміністрація Президента, громадськість), від яких залежатиме якісна імплементація Закону.

 

Для участі в роботі круглого столу запрошені депутати профільних комітетів Верховної Ради України; представники ФДМУ, ЄБРР, МФК, НКРЕКП, енергетичних компаній, профільних неурядових організацій та провідних ЗМІ.

 

Зацікавлених в участі в заході просимо зареєструватися на захід за допомогою прикріпленої форми: https://goo.gl/XVmqlwдо 18:002 грудня.

 

Місце проведення: вул. Грушевського, 5, конференц-зала (вхід з вул. Грушевського, 18/2, 9-й під’їзд).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG