Конкурс ідей C.O.D.E. продовжено до 31 жовтня (включно)

20 жовтня 2017

Хочеш зробити українську енергетику максимально прозорою та відкритою? Подавай ідею на C.O.D.E. − Конкурс ідей сервісів відкритих даних у енергосекторі!
Cвій шанс на зміни має використати кожен, особливо якщо мова йде про вітчизняну енергетику. Ми, аналітичний центр DiXi Group, в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» продовжуємо час прийому заявок на конкурс ідей до 31 жовтня (включно). Подайте онлайн-заявку на участь goo.gl/TfzzPH уже зараз!
За результатами конкурсу DiXi Group надасть підтримку найкращим ідеям для їх подальшої реалізації. Не втратьте свій шанс, адже загальний фонд на реалізацію ідей становить $30 000!
Чому варто взяти участь у конкурсі? 
Усі ми зараз живемо на порозі змін та створення нових форматів синергії громадян та держави. Мета нашого конкурсу – створити та запустити такі продукти та рішення, які б допомогли громадянам краще зрозуміти, що відбувається в енергетичному секторі, отримувати оперативну інформацію в доступному форматі та розуміти, як правильно реагувати на порушення.
Для усіх потенційних учасників конкурс СODE − це:
1) унікальний досвід створення таких сервісів та продуктів, які здатні змінювати українську енергетику;
2) можливість здобути навички роботи з відкритими даними в енергетичному секторі та поповнити власне портфоліо чудовим перспективним проектом;
3) можливість отримати медіа-супровід свого проекту;
3) долучення до роботи команди, яка прагне впроваджувати в Україні нові підходи роботи енергосектору.

Які дані можна використовувати? 
Ми чекаємо на яскраві ідеї щодо розробки сервісів, візуалізацій та інших інструментів, продуктів, що використовують будь-який набір існуючих даних в секторі енергетики. Для напрацювання ідей пропонуємо використовувати інформацію і ті дані, які розміщені на “Онлайн-карті енергетичного сектору України» (http://map.ua-energy.org/), сайті Міністерства енергетики та НКРЕКП. Разом із тим, ми не обмежуємо цими ресурсами, і відкриті до всіх ідей і пропозицій.
Що отримають переможці? 
Організатори планують підтримати 1-3 успішні проекти. У разі необхідності (наприклад, через велику кількість пропозицій) для визначення переможця може бути оголошений другий етап відбору, про що кандидати будуть заздалегідь поінформовані.
Як визначатимуться результати? Оцінка ідей відбуватиметься за наступними критеріями:
Значущість (аудиторія, яку реалізація ідеї може потенційно охопити) − до 25 балів;
Відповідність меті та завданню конкурсу (наскільки реалізація ідеї зробить зрозумілішим енергетичний сектор України для пересічних громадян, зробить інформацію про енергетику доступнішою і ближчою до споживачів) − до 40 балів;
Реалістичність (потенційний проект на основі ідеї може бути реалізований та принести перші результати вже найближчим часом і в межах загального доступного фінансування; команда має потенціал реалізувати проект) − до 35 балів.
За підсумками Конкурсу конкурсна комісія сформує рейтинг проектів та оголосить імена переможців.

 Деталі про конкурс читайте на сайті "Українська енергетика".

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG