Коаліція проекту «Прозора енергетика» обговорила перший макет он-лайн карти

30 листопада 2016

30 листопада в офісі аналітичного центру DiXi Group під час засідання громадської коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» відбулося обговорення майбутньої он-лайн карти енергетичного сектору України. «Ми обговорили перше бачення проекту майбутньої карти, чорні скриньки, які вдалося ідентифікувати аналітичній групі», - зазначив керівник проекту, віце-президент DiXi Group Антон Антоненко.

Крім того на зустрічі обговорювалося загальне технічне завдання до карти.

«За нашим задумом, проект карти має показувати фізичні і фінансові потоки в різних ланцюжках. Це ланцюжки газу, тепла, електроенергії та нафтопродуктів», - прокоментував керівник проектів DiXi Group Роман Ніцович. «До кожного з цих ланцюжків ми підібрали перелік наборів даних. Їх важливо буде показати користувачам системи. Це дані агреговані по фізичним і фінансовим потокам».

Крім того аналітики «Прозорої енергетики» мають намір фактично «розібрати» платежі, які щомісяця роблять українці за енергетичні ресурси та комунальні послуги. «Це питання найбільше хвилює людей. Тому за одним із задумів ми плануємо «розкласти» платіжку та пояснити, з чого складається платіж», - розповів Ніцович. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG