Керівник DiXi Group прийняла участь в зйомках документального проекту

05 листопада 2015

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко виступила в якості експерта в документальному фільмі Ігоря Чайки "Газова революція чи Сланцевий цугцванг?". Автори проекту поставили собі за мету прояснити ситуацію, яка склалася в державі навколо розробки нетрадиційного природного газу.

 

Коментуючи тему видобутку, Олена Павленко зазначила, що все має робитися за правилами та законом. "Коли я була в США та дивилася на видобування сланцевого газу там, то звернула увагу наскільки компанії відкривають деталі по видобутку на кожній свердловині. Їх там легко контролювати та легко помітити проблему якщо вона виникає ще на початковій стадії. Натомість в Україні деякі компанії, які видобувають традиційні вуглеводні,  часто не готові бути такими відкритими і ризики нанесеної  ними шкоди для екології значно вище", - зазначила президент DiXi Group.

 

Робота над фільмом тривала три роки. У зйомках взяли участь близько 70 спікерів з України та США. Частина матеріалу знімалася у Вашингтоні (округ Колумбія), штатах Пенсильванія та Огайо.

 

Столичний показ фільму відбувся в прес-центрі Національної спілки журналістів. Київ, за словами Ігоря Чайки, Київ - восьме українське місто, в якому показано фільм. До цього прем'єри відбулися в західних регіонах. На черзі - Херсон та Полтава. За словами самого режисера, в даний момент закінчується монтаж англомовної версії фільму.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG