Ініціатива з розкриття даних, яку підтримує DiXi Group, дала перші результати

23 січня 2017

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України почало публікувати перші набори даних у формі відкритих даних.

Нагадаємо, восени 2016 року аналітичний центр DiXi Group у співпраці з іншими громадськими організаціями та експертами "Реанімаційного пакету реформ" запропонував Міненерговугілля перелік даних, які необхідно розкривати.

Інформація публікується на спеціальному розділі сайту, поки там представлено 4 набори статистичних даних щодо ринку вугілля та виробництва електроенергії у форматі таблиць.

Активність DiXi Group у цьому напрямку ведеться в рамках проекту USAID "Прозора енергетика". Як очікується, інформація буде з’являтися на сайті Міненерговугілля поступово до кінця лютого – з тим, щоб надалі дані випускалися регулярно.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG