Інфографіка від DiXi Group: як розвиватиметься вітчизняна газовидобуна галузь в найближчі два роки

28 листопада 2018

Аналітичний центр DiXi Group підготував інфографіку, присвячену розвитку газовидобувної галузі на найближчі два роки. Експерти детально розписали кроки Плану заходів, для чого вони мають бути зроблені, кінцевий термін реалізації та відповідальні.

 Матеріал підготовлено в рамках проекту «Покращення управління природними ресурсами у видобувному секторі завдяки участі в імплементації Плану дій на виконання Концепції розвитку газовидобувної галузі України до 2020 року» за підтримки Інституту з управління природними ресурсами (NRGI).

Нагадаємо, що у жовтні уряд актуалізував План заходів щодо реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі України до 2020 року. Оновлений План заходів покликаний посилити прозорість газовидобувного сектору і покращити якість його регулювання.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG