Ігор Насалик: Міністерство подасть свою кандидатуру в конкурсну комісію по регулятору

28 березня 2017

Найближчим часом Міненерговугілля подасть свою кандидатуру до конкурсної комісії з відбору нових членів НКРЕКП. Про заявив міністр Ігор Насалик, виступаючи на круглому столі у ВР.

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко своїм указом від 23 березня затвердив план ротації членів НКРЕКП. Згідно з цим документом, перша хвиля ротації відбудеться вже наприкінці травня, а нинішній голова регулятора Дмитро Вовк може залишатися на своїй посаді до завершення ротації, тобто до травня 2018 року.

Нагадаємо, що сам Закон "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" було прийнято 22 вересня 2016, а 26 листопада нормативно-правовий акт набув чинності.

Вже на початку грудня 2016 року аналітики DiXi Group дослідили, які кроки необхідно зробити в першу чергу для належної імплементації закону, та представили цю "дорожню карту" на круглому столі. 16 березня 2017 року чотири громадських організації (включаючи DiXi Group) звернулися до представників влади з вимогою не зволікати з реформою регулятора.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG