Голова Міненерговугілля пообіцяв співпрацювати з громадськістю у питаннях прозорості

04 серпня 2016

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв у подальшому співпрацювати з неурядовими громадськими організаціями, які виступають за впровадження в Україні Ініціативи з прозорості у видобувній галузі (ІПВГ).

Про це він заявив на підсумковій прес-конференції, присвяченій 100 дням його роботи. "Ми будемо активно працювати з громадськими організаціями, які роблять роботу міністерства більш прозорою і більш зрозумілою", - зазначив урядовець.

"Важливо, щоб міністерство долучилося до просування у парламенті законопроектів про регулятора, про ринок електроенергії, і про прозорість у видобувній галузі. Хоча частина цих законопроектів має значок "д" (депутатський), участь Міненерго зараз дуже важлива. Тому що потім уряду імплементувати ці законопроекти. Надзвичайно важливо, щоб ця імплементація була якісною і зрозумілою для всіх", - заявила президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

Нагадаємо, що комітети з паливно-енергетичного комплексу та екологічної політики Верховної Ради рекомендували підтримати законопроект "Про розкриття інформації у видобувних галузях" (реєстр. № 4840) в першому читанні. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG