Олена Павленко взяла участь у засіданні Парламентського Комітету Асоціації

18 березня 2019Президент DiXi Group Олена Павленко від імені української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) Україна-ЄС взяла участь у засідання Парламентського Комітету Асоціації, що проходило в Страсбурзі (Франція) 13-14 березня 2019 року.

Читати далі

ПГС Україна прийняла спільну декларацію

10 квітня 2019Представники Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС прийняли спільну декларацію. Документ з’явився під час першого регіонального засідання, яке відбувалося із 3 по 4 квітня у Львові. Він відображає спільну позицію європейських та українських членів Платформи.

Читати далі

Нескінченний євроремонт: експерти розповіли про стан просування реформ в енергетиці та довкіллі

19 квітня 2019У 2018 році Україна продовжила виконувати зобов’язання в рамках Угоди про Асоціацію в секторах енергетики та довкілля, при цьому найбільші затримки зафіксовано на етапі впровадження вже прийнятих рішень. 2019 рік, в свою чергу, несе ризики подальшого гальмування реформ, а також актуалізацію безпекових питань - транзиту газу та енергопостачання прифронтових районів. Такі висновки озвучили експерти коаліції «Енергетичні реформи» в рамках презентації дослідження «Україна та Угода про Асоціацію: нескінченний ремонт» 18 квітня 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі.

Читати далі

Олена Павленко: Україна та ЄС продовжують процес інтеграції ринків газу та електроенергії

07 травня 2019Європейський Союз та Україна продовжать процес інтеграції ринків газу та електроенергії, оновивши Додаток 27 Угоди про Асоціацію з ЄС та ратифікувавши зміни рішенням українського парламенту. Про це йшлось на нараді під головуванням віце-прем’єрки з євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG