Новий ринок електроенергії. Чи встигнемо?

14 березня 2018Для впровадження нової моделі ринку електричної енергії якомога швидше має бути ліквідоване перехресне субсидіювання, проведений анбандлінг обленерго та сертифікована НЕК "Укренерго" як Оператор системи передачі.

Читати далі

Аналітики DiXi Group взяли участь у зустрічі з експертами ООН

15 березня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась до зустрічі з експертами ООН з актуалізації, підтримки політики та прискорення досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні на основі підходу MAPS (M-Mainstreaming (актуалізація), A-Acceleration (прискорення), PS-Policy Support (підтримка політики)).

Читати далі

Експерти DiXi Group презентували дослідження

17 квітня 2018Якщо 2016 рік був роком «приглядань» інвестора до ринку, то 2017 став тим роком, коли інвестори перейшли до конкретних дій. Але навіть цих темпів абсолютно недостатньо для виконання цілей національного плану дій з відновлювальної енергетики до 2020 року», – зазначила Анастасія Єрмакова, менеджер із надання інформації аналітичного центру DiXi Group, під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі.

Читати далі

Коаліція «Енергетичні реформи» передала річну оцінку реформ Єврокомісії та Секретаріату Енергоспівтовариства

30 квітня 2018Коаліція “Енергетичні реформи” презентувала результати Річного моніторингового звіту “Україна та Угода про асоціацію: стоїмо у заторі?” (Ukraine and the Association Agreement: Stuck in a Traffic Jam?) у Брюсселі та Відні представникам Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, дипломатичних представництв, аналітичних центрів, бізнес-асоціацій, громадських обʼєднань та медіа.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG