Експерти DiХi Group провели зустріч з консультантами ЄС

05 лютого 20181 лютого аналітики DiХi Group зустрілися з консультантами ЄС. Представники Європейського Союзу прибули в Україну збирати дані для написання нової редакції Кодексу про надра.

Читати далі

Експерти DiXi Group взяли участь в презентації аналітичного огляду, підготовленого спільно з Carnegie Europe

14 лютого 201814 лютого в офісі Реанімаційного пакету реформ відбулася презентація огляду Reforming Ukraine’s Energy Sector: Critical Unfinished Business, підготовленого DiXi Group спільно з незалежним експертом Крістіаном Такачем (Kristian Takac) у рамках проекту «Реформуючи Україну» аналітичного центру Carnegie Europe.

Читати далі

DiXi Group долучилась до Ukraine Lab у Брюсселі

05 березня 2018Олена Павленко взяла участь у проведенні Ukraine Lab – щорічного заходу, організованного Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі. DiXi Group є членом Офісу, і кожного року бере участь у його заходах.

Читати далі

Запровадження RAB-тарифів в електроенергетиці: реформа чи перешкода

04 березня 20182 березня у приміщеннях Верховної Ради України відбувся круглий стіл, на якому експерти, політики та представники громадськості обговорювали впровадження RAB-регулювання в Україні: чи є RAB-тариф обґрунтованим, як нова система тарифоутворення вплине на процес приватизації в енергетичному секторі та економічну політику держави.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG