Експерти закликають розблокувати реформу НКРЕКП

29 вересня 2017Реалізація реформи опинилася під загрозою зриву, оскільки згідно Плану ротації НКРЕКП, 26 листопада буде звільнено наступних двох комісіонерів, а Конкурсної комісії для відбору нових досі не створено.

Читати далі

Антон Антоненко став учасником круглого столу, присвяченого «зеленим» реформам

27 вересня 2017Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко прийняв участь в круглому столі «Європейські орієнтири – зеленим реформам: Перегляд імплементації в екологічній сфері та кліматична дипломатія”, що відбувся 26 вересня 2017.

Читати далі

Експерт DiXi Group став учасником обговорення виконання Директив ЭС в частині енергетики

04 жовтня 2017Аналітик DiXi Group Тарас Ткачук взяв участь в конференції «Регіональний вимір проєвропейських реформ», що відбулася 3 жовтня в Кропивницькому.

Читати далі

Аналітик DiXi Group взяв участь в підготовці експертної оцінки планів ЄС щодо розвитку ініціативи «Східне Партнерство»

05 жовтня 2017Стаття аналітика DiXi Group Дениса Назаренка «Енергоефективність, використання відновлювальної енергії, а також зменшення викидів парникового газу» увійшла до аналітичної доповіді «Україна в координатах Східного Партнерства 2017-2020 рр.». Доповідь було представлено під час щорічної конференції Української національної платформи (УНП) Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, що відбувалася 3-4 жовтня в Києві.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG