Рекомендації, розроблені експертами DiXi Group, враховано в урядовому плані дій

11 квітня 2017Урядовці врахували пропозиції аналітичного центру DiXi Group, надані в ході обговорення проекту Середньострокового плану дій Уряду до 2020 року.

Читати далі

Анонс презентації моніторингу «Україна та Угода про Асоціацію: як запобігти бурі?»

18 квітня 201721 квітня 2017 року об 11.30 відбудеться презентація та обговорення результатів моніторингу імплементації Україною Угоди про Асоціації з ЄС у сферах енергетики та довкілля за 2016 рік «Україна та Угода про Асоціацію: як запобігти бурі?».

Читати далі

Експерти розповіли, як запобігти «бурі» у виконанні Угоди про Асоціацію

21 квітня 201721 квітня експерти громадської організації «DiXi Group», громадянської мережі «ОПОРА», всеукраїнської громадської організації «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та асоціації «Європейсько-Українське агентство», презентували результати моніторингу імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля за 2016 рік та обговорили наслідки подальших зволікань з виконанням зобов’язань.

Читати далі

Антон Антоненко познайомив експертів з трендами в комунікації енергетичної реформи

27 квітня 2017Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії стейкхолдерів, організованій в рамках проекту USAID «Програма комунікації реформ в Україні». Темою його виступу були тренди в комунікації енергетичної реформи.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG