​Олена Павленко взяла участь у слуханнях в Європарламенті

17 лютого 2017Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у слуханнях "Угоди про Асоціацію, поза риторикою" в Європейському парламенті, присвячених стану виконання Угод про Асоціацію в Україні та Молдові. Серед іншого, під час української панелі були обговорені такі теми як енергетика, боротьба з корупцією, транскордонна співпраця, політичний діалог, права людини.

Читати далі

DiXi Group долучилась до роботи Лабораторії Ідей CEPS

27 лютого 2017Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у заходах в рамках Лабораторії Ідей CEPS – інноваційній платформі з обговорення ідей різних аналітичних центрів Європи, представників уряду, бізнесу тощо. Цього року Лабораторія була присвячена темі «Реконструкція ЄС», на її засіданнях учасники дебатували питання Брекзіту, взаємної торгівлі, соціальних питань, сталого розвитку.

Читати далі

Аналітик DiXi Group поділився досвідом з грузинськими колегами

01 березня 2017Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в круглому столі «Facilitating Georgian Energy Reforms in Line with Energy Community Commitments», організованому представниками грузинського аналітичного центру WEG (World Experience for Georgia).

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь в Українській Лабораторії 2017 в Брюселі

28 лютого 2017Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь Українській Лабораторії 2017, що відбулася 22 лютого в Брюселі. Захід, організований Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі – Офіс) за підтримки Європейського Фонду за Демократію, Фонду Конрада Аденауера, Місії Канади при ЄС і Міжнародного Фонду «Відродження» було присвячено проектним ідеям на підтримку реформ в Україні.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG