Харків став другим осередком моніторингу реформ (фото)

29 листопада 2017Експерти коаліції «Енергетичні реформи» презентували у Харкові систему критеріїв, яка дозволяє оцінити прогрес імплементації Угоди про асоціацію в частині енергетики та довкілля на місцевому рівні.

Читати далі

Представники DiXi Group взяли участь в V конференції аналітичних центрів (фото)

04 грудня 2017Президент DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович прийняли участь в П’ятій щорічній конференції аналітичних центрів, що відбулася із 30 листопада по 1 грудня. Президент DiXi виступила в якості модератора в групі присвяченій енергетиці та була спікером в дискусії «Аналітичній супровід Угоди про Асоціацію із ЄС: погляд експертів». Роман був спікером в групі, присвяченій Асоціації з ЄС після отримання безвізу.

Читати далі

Слова та дії в енергетиці та довкіллі. Підсумки 2017 року (анонс)

08 грудня 201714 грудня українські та європейські експерти презентують оцінку реформ у галузі енергетики та довкілля в 2017 році.

Читати далі

Експерти закликають владу прискорити реформи у сферах енергетики та довкілля

14 грудня 201714 грудня українські та європейські експерти презентували оцінку реформ у галузі енергетики та довкілля в 2017 році. Регулярний моніторинг імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у цих секторах здійснюють 6 робочих груп у межах проекту «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію». Проект фінансують Європейський Союз та Міжнародний фонд «Відродження».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG