Круглий стіл “Харківська фабрика реформ. Європейські рецепти для енергетики” (анонс)

20 листопада 201727 листопада 2017 року з 14:00 до 16:00 відбудеться обговорення на тему «Харківська фабрика реформ. Європейські рецепти для енергетики».

Читати далі

Експерти презентували львів’янам критерії локальної оцінки єврореформ в енергетиці (фото)

22 листопада 2017Експерти коаліції «Енергетичні реформи» презентували у Львові систему критеріїв, яка дозволяє оцінити прогрес імплементації Угоди про асоціацію в частині енергетики та довкілля на місцевому рівні.

Читати далі

DiXi Group презентувала огляд реформ в енергетиці в Берліні (фото)

24 листопада 2017Президент аналітичного центру «Діксі Груп» Олена Павленко взяла участь у дискусії, яку організував Інститут європейської політики (Institut für Europäische Politik) у Берліні, Німеччина. Захід відбувся 23 листопада, у форматі сніданку з запрошеними експертами, науковцями, представниками німецького уряду та українського посольства.

Читати далі

Експерти закликають збільшити фінансування енергоефективності в держбюджеті 2018 року

24 листопада 2017Проект державного бюджету на 2018 рік, опублікований 15 вересня на сайті Верховної Ради, не відображає реальної потреби у державній фінансовій підтримці впровадження заходів з енергоефективності. Уряд планує виділити на державну підтримку енергоефективності всього 800 млн. грн.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG