Україна не виконує взятих на себе зобов’язань перед ЄС в екологічному законодавстві

19 січня 2017Зволікання із прийняттям законопроектів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку» може призвести до втрати довіри європейських партнерів. Про це йдеться в матеріалі менеджера з надання інформації аналітичного центру DiXi Group Анастасії Єрмакової, розміщеному в блозі Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Читати далі

Експерти DiXi Group взяли участь в зустрічі з представниками німецької консультативної групи в Міненерговугілля

31 січня 2017Представники аналітичного центру DiXi Group взяли участь в робочій зустрічі з представниками Німецької консультативної групи (GAG), яку провів голова Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Учасники зустрічі зібралися аби обговорити перспективні напрямки роботи в енергогалузі. Зокрема – стимулювання біржової торгівлі газом в Україні.

Читати далі

З ініціативи DiXi Group відбувся черговий «енергосніданок»

10 лютого 2017Черговий «енергосніданок», який відбувся 10 лютого з ініціативи аналітичного центру DiXi Group, зібрав разом представників трьох Комітетів Верховної Ради України – з питань ПЕК, ЖКГ та євроінтеграції –, Представника Групи підтримки України з боку ЄС Йоханнеса Баура, а також провідних громадських експертів. Метою чергової неформальної зустрічі стало визначення головних короткострокових цілей для імплементації європейського законодавства у сфері енергетики. Модератором дискусії виступила президентка DiXi Group Олена Павленко.

Читати далі

Успішна приватизація не має залишатися черговою «ідеєю на папері» − експерти

14 лютого 2017Наразі важливим завданням залишається правильне управління державними компаніями, адже без цього всі плани з успішної приватизації енергетичних об’єктів так і залишаться лише черговими обіцянками. Як не допустити такого, експерти обговорювали під час круглого столу «Яка модель управління державними активами потрібна Україні», який відбувся 10 лютого за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великобританії.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG