DiXi Group запускає нову щотижневу рубрику в соцмережах

18 листопада 2016В рамках проекту USAID «Прозора енергетик» Аналітичний центр DiXi Group запускає нову рубрику «Цифра тижня». Раз на тиждень аналітики центру пропонуватимуть користувачам соцмереж інфографіку за результатами щотижневих досліджень ключових подій на ринку енергетики.

Читати далі

Круглий стіл «Передумови для приватизації: реалії та очікування інвесторів»

29 листопада 20169 грудня 2016 року з 14:00 до 18:00 відбудеться круглий стіл на тему «Передумови для приватизації: реалії та очікування інвесторів». Захід проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великобританії.

Читати далі

Круглий стіл «НКРЕКП в законі. Що далі?»

29 листопада 20165 грудня 2016 року з 14:30 до 16:30 відбудеться круглий стіл на тему «НКРЕКП в законі. Що далі?». Захід проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великобританії.

Читати далі

Круглий стіл «Європейські реформи в екологічному законодавстві України: бути чи не бути?»

07 грудня 201613 грудня о 12.30 експерти, політики та науковці обговорять процес імплементації європейських реформ в екологічному законодавстві України.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG