Олена Павленко: У 2019 потрібно запустити новий процес транспортування газу своєю територією

10 січня 2019У 2019 році завершується угода з Росією по транспортуванню газу, тому необхідно запустити новий процес щодо його транспортування територією України.

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь в міжвідомчий нараді, присвяченій співпраці в рамках Енергетичного Співтовариства

14 січня 2019Старший аналітик DiXi Group Денис Назаренко взяв участь в міжвідомчій нараді щодо активізації співпраці у рамках Енергетичного Співтовариства. Захід відбувся 11 січня під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталі Бойко. Нараду було присвячено формуванню позиції української сторони стосовно наданих стороною ЄС пропозицій до внесення змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Читати далі

Експерти закликають до монетизації субсидій для всіх вразливих споживачів

08 лютого 2019Заходи боротьби з енергетичною бідністю в Україні мають бути відокремлені від загальної системи підтримки домогосподарств із низькими доходами та об’єднані у комплекс рішень, зокрема з врегулювання поняття “вразливих споживачів”, таргетування державної підтримки, а також запровадження адресної монетизованої грошової підтримки.

Читати далі

Українська сторона ПГС Україна – ЄС зустрілася із віце-прем’єром

11 лютого 2019Регіонам необхідна більш якісна інформація про процес євроінтеграції. Про це було заявлено під час зустрічі учасників Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) із з Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG