Представник DiXi Group взяв участь у Другому форумі за сталого розвитку у Відні

25 червня 2018Аналітик DiXi Group Тарас Ткачук взяв участь в Другому форумі зі сталого розвитку. Захід відбувся 22 червня у Відні, під егідою Енергетичного співтовариства спільно з Balkan Green Foundation, Heinrich Böll Foundation and RES Foundation.

Читати далі

Антон Антоненко взяв участь в обговоренні співпраці України та ЄС

10 червня 2018Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії щодо економічного співробітництва між Україною та Європейським Союзом в рамках конференції «Європейський Союз та Україна: Як посилити співпрацю та підтримувати процес реформування?».

Читати далі

Олена Павленко взяла участь у зустрічі з Віце-прем’єром з євроінтеграції

09 липня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. Зустріч відбулася 6 липня в рамках роботи української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Читати далі

Брифінг «Енергетика та довкілля. Реформи не чекають зими»

06 вересня 201810 вересня 2018 року, о 13.00, відомі галузеві експерти представлять перелік кроків для прискорення реформ у секторах енергетики та довкілля України на виконання Угоди про асоціацію.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG