Експерти DiXi Group запропонували включити законопроект №6229 в Дорожню карту розвитку відкритих даних

15 лютого 2018Аналітик DiXi Group Андрій Білоус вніс пропозицію включити Проект Закону №6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» у «Дорожню карту розвитку відкритих даних на 2018-2019 роки». Це відбулось 14 лютого у ході експертного обговорення актуальних завдань та пропозицій щодо розвитку відкритих даних в Україні.

Читати далі

Експерти та нардепи закликали прийняти законопроект 6229

28 лютого 2018Законопроект «Про забезпечення прозорості видобувних галузей» (№ 6229) допоможе знайти недоброчесних гравців, які працюють у видобутку.

Читати далі

Рада ухвалила за основу проект закону про прозорість у видобутку

02 березня 2018Верховна Рада України підтримала за основу законопроект № 6229 про забезпечення прозорості у видобувних галузях.

Читати далі

Хто претендує бути членом НКРЕКП. Аналіз кандидатів від DiXi Group

15 березня 201815 березня, Конкурсна Комісія оголосила результати першого етапу конкурсного відбору кандидатів на посади членів НКРЕКП. Хоча це не остаточний результат, але він показав потенційних лідерів і претендентів на новий склад регулятора. Дуже важливо, щоб переможцями стали справді професійні та незалежні особи.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG