Експерти DiXi Group підготували інфографіку про те, як формуються тарифи на тепло

30 січня 2018Експерти аналітичного центру DiXi Group підготували фактшити - інформацію у вигляді інфографіки про складові тарифу та прозорість їх формування.

Читати далі

Експерти DiXi Group допомагають Міненерговугіллю з відкриттям даних

31 січня 201830 січня відбувся тренінг «Як зробити дані відкритими?» стосовно правильної роботи з інформацією для фахівців ядерного та нафтогазових департаментів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Читати далі

Конкурс ідей C.O.D.E відбувся

02 лютого 20181 лютого в офісі аналітичного центру DiXi Group відбувся другий етап Конкурсу ідей C.O.D.E. проведений в рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Вісім команд представили свої проекти Конкурсній комісії.

Читати далі

Андрій Білоус: Органи влади не завжди розуміють, які дані і як їх слід оприлюднювати (фото)

13 лютого 2018Одна з проблем щодо стабільного оприлюднення відкритих даних міститься в тому, що органи влади не завжди розуміють, яку саме інформацію слід оприлюднювати та у якому вигляді. Про це на круглому столі урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» заявив аналітик DiXi Group Андрій Білоус.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG