Другий звіт ІПВГ буде детальнішим за перший – Роман Ніцович

14 лютого 2017Другий звіт України за стандартом ІПВГ (ініціативи прозорості видобувних галузей) буде на порядок детальнішим за перший. Зокрема він охоплює низку додаткових галузей – видобуток вугілля, залізних, титанових та марганцевих руд. Про це на конференції “Прозорість видобувної галузі для підвищення якості життя громад”, яка відбулася 13 лютого у Львові, розповів керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович.

Читати далі

Конференція «EITI в Україні»: як ефективно управляти ресурсами (анонс)

17 лютого 201721-22 лютого в м. Київ відбудеться конференція «EITI в Україні: як ефективно управляти ресурсами».

Читати далі

Відкриття даних допомагає бачити реальний результат від використання ресурсів та вчасно ухвалювати потрібні рішення

21 лютого 2017Реалізація Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI), яка передбачає відкриття даних та фінансової інформації, − це можливість влади, бізнесу та громадськості бачити реальний стан видобувних галузей та робити видобуток природних ресурсів максимально ефективним. Саме підвищення прозорості роботи сектору та подальші кроки, які Україні варто зробити для покращення ситуації у видобувних галузях, стали основними темами обговорення під час конференції «EITI в Україні»: як ефективно управляти ресурсами», яка відбулася 21-22 лютого в м. Київ.

Читати далі

Нова онлайн-карта енергосектору дозволить людям побачити, за що вони платять власні гроші – експерт

21 лютого 2017Новий проект – створення інтерактивної карти енергетичного сектору – спрямований на краще інформування споживачів енергоресурсів про те, що відбувається в енергетиці та за що вони платять гроші, зауважив керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович, презентуючи онлайн-карту під час конференції «EITI в Україні: як ефективно управляти ресурсами».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG