«Енергетика онлайн» доступна для завантаження

19 березня 2019Мобільний додаток «Енергетика онлайн», розроблений аналітичним центром DiXi Group та НКРЕКП в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», доступний для завантаження на з Google Play та App Store.

Читати далі

DiXi Group допоміг визначити переможців у конкурсах УРП

01 липня 2019Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась як зовнішній експерт до роботи Міжвідомчої комісії з організації, укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) для оцінки заявок в рамках конкурсів з укладання УРП.

Читати далі

DiXi Group допоміг готувати Оцінку ризиків енергетичних інвестицій в Україну

21 листопада 2019Секретаріат Енергетичної хартії опублікував звіт «Оцінка ризиків для енергетичних інвестицій 2019» (EIRA). Підготовчі матеріали по Україні для нього допомагав готувати експерт DiXi Group Тарас Ткачук. Презентація підсумків звіту відбулася нещодавно під час конференції у Брюсселі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG