Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за січень)

31 січня 2019Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжили наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією та доповнювати існуючі набори даних.

Читати далі

Онлайн-курс «Прозора енергетика» стартував

12 лютого 201912 лютого стартував безкоштовний онлайн-курс «Прозора енергетика». Його підготували аналітичний центр DiXi Group, студія онлайн-освіти EdEra разом з VoxUkraine у рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Автори курсу поставили собі за мету пояснити простими словами як влаштована енергетична галузь.

Читати далі

DiXi Group та НКРЕКП презентували мобільний додаток «Енергетика онлайн»

21 лютого 2019Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач.

Читати далі

Представник DiXi Group виступив в ролі рецензента для звіту Трансперенсі Інтернешнл Україна

11 березня 2019Антикорупційна громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала новий секторальний звіт — “Заправились на ProZorro: як закуповували бензин та дизель”. В ролі рецензента для даного звіту виступив фахівець з менеджменту та просування аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG