DiXi Group презентує свої напрацювання в рамках проекту “Прозора енергетика”

18 жовтня 2018З 23 жовтня по 14 листопада в Полтаві, Харкові, Сумах, Одесі, Львові та Івано-Франківську відбудуться регіональні презентації результатів проекту «Прозора енергетика», який реалізується аналітичним центром DiXi Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читати далі

НАЗК погодило антикорупційну програму Міненерго: документ включає пропозиції DiXi Group

25 жовтня 2018Національне агентство з питань запобігання корупції погодило Антикорупційну програму Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на 2018-2020 року. Про це йдеться у відповідному рішенні відомства.

Читати далі

Аналітики DiXi Group розробили методичні рекомендації для проведення аудиту даних

29 жовтня 2018Експерти аналітичного центру DiXi Group виступили авторами методичних рекомендацій ддя проведення аудиту даних державних органів влади.

Читати далі

В Харкові, Полтаві й Сумах презентували результати проекту USAID «Прозора енергетика»

01 листопада 2018З 23 по 25 жовтня в Полтаві, Харкові та Сумах відбулися регіональні презентації результатів проекту USAID «Прозора енергетика». Експерти DiXi Group познайомили учасників з продуктами, створеними під час роботи над проектом.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG