Олена Павленко взяла участь у засіданні Правління ЕІТІ в Берліні

29 червня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до української делегації для участі в засіданні Правління ЕІТІ (Ініціативи прозорості видобувних галузей), що пройшла у Берліні, 28-29 червня.

Читати далі

Міненерго, Держгеонадра та ДФС підтримали попроектне звітування

02 липня 2018Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Державна служба геології та надр, а також Державна фіскальна служба підтримали звітування видобувних компаній по кожному проекту (спеціального дозволу).

Читати далі

Розпочалось обговорення пропозицій до плану дій Ініціативи «Партнерство "Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках

10 липня 2018Розпочалося обговорення пропозицій до плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство “Відкритий уряд”», яка покликана об’єднати зусилля уряду та громадянського суспільства для позитивних змін у житті громадян.

Читати далі

Багато депутатів мажоритарних округів з видобувних регіонів проігнорували законопроект №6229

13 червня 2018Значна частина депутатів, обраних за мажоритарними округами у видобувних регіонах, не підтримали законопроект "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях" №6229 у другому читанні 3 липня 2018 року.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG