На сайті «Українська енергетика» запрацював інструмент «Подати запит»

21 червня 2018Відтепер подати запит на доступ до публічної інформації у енергосфері можна з сайту «Українська енергетика». На сайті запрацював відповідний інструмент. Його призначення - швидко визначити розпорядника інформації та подати інформаційний запит з питань, які стосуються енергетики.

Читати далі

Нові знання з регулювання видобувних галузей та адвокація реформ в Україні – підсумки візиту до США

26 червня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко провела три тижні у США для поширення досвіду, налагодження співпраці аналітичного центру з новими партнерами та участі в тренінгу із запровадження цілей сталого розвитку у видобувних галузях, організованому Колумбійським центром сталих інвестицій (Columbia Center on Sustainable Investment) при Колумбійському університеті.

Читати далі

Олена Павленко взяла участь у засіданні Правління ЕІТІ в Берліні

29 червня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до української делегації для участі в засіданні Правління ЕІТІ (Ініціативи прозорості видобувних галузей), що пройшла у Берліні, 28-29 червня.

Читати далі

Міненерго, Держгеонадра та ДФС підтримали попроектне звітування

02 липня 2018Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Державна служба геології та надр, а також Державна фіскальна служба підтримали звітування видобувних компаній по кожному проекту (спеціального дозволу).

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG