Експерти DiXi Group взяли участь в презентації аналітичного огляду, підготовленого спільно з Carnegie Europe

14 лютого 201814 лютого в офісі Реанімаційного пакету реформ відбулася презентація огляду Reforming Ukraine’s Energy Sector: Critical Unfinished Business, підготовленого DiXi Group спільно з незалежним експертом Крістіаном Такачем (Kristian Takac) у рамках проекту «Реформуючи Україну» аналітичного центру Carnegie Europe.

Читати далі

DiXi Group долучилась до Ukraine Lab у Брюсселі

05 березня 2018Олена Павленко взяла участь у проведенні Ukraine Lab – щорічного заходу, організованного Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі. DiXi Group є членом Офісу, і кожного року бере участь у його заходах.

Читати далі

Аналітики DiXi Group взяли участь у зустрічі з експертами ООН

15 березня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась до зустрічі з експертами ООН з актуалізації, підтримки політики та прискорення досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні на основі підходу MAPS (M-Mainstreaming (актуалізація), A-Acceleration (прискорення), PS-Policy Support (підтримка політики)).

Читати далі

DiXi Group презентувала спільне дослідження в Carnegie Europe

22 березня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у круглому столі, організованому аналітичним центром Carnegie Europe, на якому презентувала аналітичний документ, підготовлений аналітиками організації спільно зі старшим науковим співробітником Інституту політики GLOBSEC у Словаччині Крістіаном Такачем, за підтримки Фонду Carnegie. Захід зібрав представників Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичної Хартії, експертів, представників бізнесу.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG