Круглий стіл «Передумови для приватизації: реалії та очікування інвесторів»

29 листопада 20169 грудня 2016 року з 14:00 до 18:00 відбудеться круглий стіл на тему «Передумови для приватизації: реалії та очікування інвесторів». Захід проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великобританії.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс

29 листопада 2016DiXi Group шукає експерта/експертку, який/яка допоможе розробити детальні рекомендації та план інтеграції гендерних питань в рамках активностей проекту «Прозора енергетика» міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Читати далі

Представники DiXi Group поділилися досвідом спілкування із закордонними аудиторіями

01 грудня 2016Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович взяли участь в 5-ому Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства. Під час заходу пройшла серія панельних дискусій, в одній з яких взяли участь експерти провідних українських аналітичних центрів та Офіс зв’язку українських аналітичних центрів.

Читати далі

DiXi Group візьме участь в Українській лабораторії в Брюсселі

19 січня 2017Аналітичний центр DiXi Group планує участь в Ярмарку проектних ідей з підтримки реформ в Україні, що пройде в 22 лютого в Брюсселі. Захід передбачає презентацію українських аналітичних центрів, їх напрацювань, зустрічі з посадовцями ЄС, а також пошук можливих партнерів серед аналітичних центрів ЄС.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG