Олена Павленко взяла участь у засіданні Правління ЕІТІ в Берліні

29 червня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до української делегації для участі в засіданні Правління ЕІТІ (Ініціативи прозорості видобувних галузей), що пройшла у Берліні, 28-29 червня.

Читати далі

Результати дослідження DiXi Group презентовано в Швеції

30 червня 201825-26 червня керівник проектів та програм Роман Ніцович та старший аналітик Денис Назаренко представили брошуру-дослідження "Russian Fairy Tales: Lessons for Europe from Ukraine’s History" місцевим стейкхолдерам у Стокгольмі, Швеція.

Читати далі

Антон Антоненко взяв участь в обговоренні співпраці України та ЄС

10 червня 2018Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії щодо економічного співробітництва між Україною та Європейським Союзом в рамках конференції «Європейський Союз та Україна: Як посилити співпрацю та підтримувати процес реформування?».

Читати далі

Розпочалось обговорення пропозицій до плану дій Ініціативи «Партнерство "Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках

10 липня 2018Розпочалося обговорення пропозицій до плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство “Відкритий уряд”», яка покликана об’єднати зусилля уряду та громадянського суспільства для позитивних змін у житті громадян.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG