Україна не виконує взятих на себе зобов’язань перед ЄС в екологічному законодавстві

19 січня 2017Зволікання із прийняттям законопроектів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку» може призвести до втрати довіри європейських партнерів. Про це йдеться в матеріалі менеджера з надання інформації аналітичного центру DiXi Group Анастасії Єрмакової, розміщеному в блозі Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Читати далі

Представлено резюме Стратегії енергетичної дипломатії, до якої долучились експерти DiXi Group

23 березня 2017Директор з комунікацій та міжнародного співробітництва в НЕК "Укренерго" Михайло Бно-Айріян згадав аналітиків DiXi Group, представляючи резюме проекту "Стратегії енергетичної дипломатії України".

Читати далі

Аналітик DiXi Group взяла участь у зустрічі з представниками Forum SYD

10 вересня 2017Представники шведської організації Forum SYD відвідали офіс РПР в Києві. Візитери обговорили спільні пріоритети реформ у сфері довкілля, енергоефективності у гармонії з міжнародними домовленостям та конвенціями, учасником яких є і Україна.

Читати далі

«Діксі Груп» приймала візит Енергетичного Регулятора Альберти

09 листопада 2017З 6 по 8 листопада 2017 року експерти «Діксі Груп» приймали візит в Україну представників Енергетичного Регулятора Альберти (Канада). Візит експертів відбувався в рамках проведення конференції «Прозорість для довіри. Як зробити енергетику доступною», що була організована «Діксі Груп» за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG