DiXi Group долучилась до розробки проектів звітів про платежі та управління в рамках співпраці з Міністерством фінансів

21 травня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та експерт Інституту бюджетних і соціально-економічних досліджень Андрій Корнієнко взяли участь у засіданні Методичної ради при Міністерстві фінансів України. Засідання було присвячено обговоренню проектів звітів з управління та про платежі на користь держави, в рамках реалізації змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Читати далі

Круглий стіл “Одеська хвиля реформ. Європейські правила для енергетики” (анонс)

29 травня 20185 червня 2018 року з 11:00 до 13:00 відбудеться обговорення на тему «Одеська хвиля реформ. Європейські маяки для енергетики».

Читати далі

Круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній" (анонс)

17 липня 201831 липня 2018 року о 10.00 за підтримки Міністерства фінансів України та аналітичного центру DiXi Group відбудеться круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній".

Читати далі

DiXi Group провела обговорення підходів до методології Індексу прозорості енергетики

25 липня 2018Аналітичний центр DiXi Group виступив ініціатором експертної зустрічі, присвяченої обговоренню проекту методології Індексу прозорості енергетики України.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG